logo-mini

Hizmetlerimiz

Özel günlerinize değer veriyor. Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanı sıra, farklı bakış açılarıyla dış mekan fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uygulayarak, sizlere sahip olabileceğiniz en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor. Yeni doğan bebeklerinizi unutmayarak, en özel hamilelik ve doğum fotoğraflarınızı çekiyor, birbirinden farklı ve yaratıcı albümlerle sizlerle paylaşıyor. Ds Stüdyo, anılarınızı kalıcı keyiflere dönüştürüyor…

 • Fotoğraf Çekimleri

  En güzel mutlu gününüzün değerini bilenlere.. Gelin damat albüm, mezuniyet, dış çekim, özel çekim, model çekimleri vs. tüm fotoğraf çekimi alanlarında kalitemizi test edin.
 • Baskı Merkezi

  Tamimiyle profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren ekibimiz kendi albüm ve baskı hizmetlerimizi son teknoloji cihazlar ile yapmakta ve üretmeye devam etmektedir.
 • Medya Hizmetleri

  Ds Stüdyo ile ister düğün kliplerinize renk katalım, isterseniz de albümünüze uygun klibi yapalım. Kısaca diyoruz ki Siz isteyin, Biz yapalım.
 • Jimmy Jip Hizmetleri

  Jimmy Jib sistemimiz yaygın olarak kullanılan, profesyonel, pratik kullanımlı ve hızlı ve kolay kurulabilen bir sistemdir. Her zaman en iyi sonucu almak üzere dizayn edilmiştir.

Mutluyuz

Çünkü sizleri mutlu etmeyi seviyoruz ve daha da mutlu oluyoruz. Mutluluğunuza gelin ortak olalım…

Hizmet
100%
Kalite
100%
Güven
100%
Mutluluk
100%
İşçilik
100%

Haydi hazırsanız gelin misafirimiz olun...